DMP SPEEDWAY EKSTRALIGA 2012

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)
Bydgoszcz – Zielona Góra (52:38)
Leszno – Częstochowa (49:41)
Tarnów – Wrocław (61:29)
Gdańsk – Rzeszów (51:39)
Gorzów Wielkopolski – Toruń (57:33)

2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela)
Toruń – Gdańsk (63:27)
Wrocław – Gorzów Wielkopolski (43:47) *3.05.
Rzeszów – Leszno (45:45)  *29.04.
Częstochowa – Bydgoszcz (50:40) *29.04.
Zielona Góra – Tarnów (45:45)

3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela)
Toruń – Zielona Góra (39:51)
Leszno – Wrocław (52:38)
Tarnów – Częstochowa (50:40)
Gdańsk – Bydgoszcz (43:47)
Gorzów Wielkopolski – Rzeszów (53:37)

4 runda: 6 maja 2012 (niedziela)
Bydgoszcz – Tarnów (43:46)

Wrocław – Gdańsk (52:38)

Rzeszów – Toruń (48: 42) *27.05.

Częstochowa – Gorzów Wielkopolski 32:58

Zielona Góra – Leszno (51:39) *27.05.

5 runda: 13 maja 2012 (niedziela)
Toruń – Bydgoszcz (51:39)
Wrocław – Rzeszów (50:39)
Tarnów – Leszno (56:34)
Gdańsk – Częstochowa (54:36)
Gorzów Wielkopolski – Zielona Góra (44:21)

6 runda: 20 maja 2012 (niedziela)
Bydgoszcz – Wrocław (52:38)
Zielona Góra – Rzeszów (50:39) *13.06.
Leszno – Gdańsk (50:40)
Tarnów – Gorzów Wielkopolski (46:44)
Częstochowa – Toruń (38:52)

7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela)
Toruń – Tarnów (43:47)
Częstochowa – Wrocław (52:26) 
Rzeszów – Bydgoszcz (55:35)
Gdańsk – Zielona Góra (43:46)
Gorzów Wielkopolski – Leszno (44:46)

8 runda: 10 czerwca 2012 (niedziela)
Bydgoszcz – Gorzów Wielkopolski (47:43)
Leszno – Toruń (45:45)
Tarnów – Gdańsk (63:27)
Rzeszów - Częstochowa (50:39)
Zielona Góra – Wrocław (58:32)

9 runda: 17 czerwca 2012 (niedziela)
Toruń – Wrocław (54:35)
Leszno – Bydgoszcz (51:39)
Rzeszów – Tarnów (42:48)
Częstochowa – Zielona Góra (45:45)
Gorzów Wielkopolski – Gdańsk (59:31)

10 runda: 24 czerwca 2012 (niedziela)
Gdańsk – Gorzów Wielkopolski (41:49)
Zielona Góra – Częstochowa (57:33)
Tarnów – Rzeszów (55:34)
Bydgoszcz – Leszno (50:40)
Wrocław – Toruń (44:46)

11 runda: 1 lipca 2012 (niedziela)
Wrocław – Zielona Góra (47:42)
Częstochowa –  Rzeszów (43:47)
Gdańsk – Tarnów (49:41)
Toruń – Leszno (57:33)
Gorzów Wielkopolski – Bydgoszcz (52:37)

12 runda: 15 lipca 2012 (niedziela)
Leszno – Gorzów Wielkopolski (51:39)
Bydgoszcz – Rzeszów (53:37) *3.08.
Zielona Góra – Gdańsk (54:36)
Wrocław - Częstochowa (48:42)
Tarnów – Toruń (50:40)

13 runda: 22 lipca 2012 (niedziela)
Toruń – Częstochowa (60:30)
Gorzów Wielkopolski – Tarnów (49:41)
Gdańsk – Leszno (39:51)
Rzeszów – Zielona Góra (48:42)
Wrocław – Bydgoszcz (46:44)

14 runda: 29 lipca 2012 (niedziela)
Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski (45:45) *7.08.
Częstochowa – Gdańsk (61:29)
Leszno – Tarnów (48:42) *7.08.
Rzeszów – Wrocław (53:37)
Bydgoszcz – Toruń (49:41) *7.08.

15 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela)
Leszno – Zielona Góra (39:51)
Gorzów Wielkopolski – Częstochowa (61:28) *18.08.
Toruń – Rzeszów (58:32)
Gdańsk – Wrocław (47:42)
Tarnów – Bydgoszcz (57:33)

16 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela)
Rzeszów – Gorzów Wielkopolski (40:50)
Bydgoszcz – Gdańsk (59:30)
Częstochowa – Tarnów (40:50) *13.08.
Wrocław – Leszno (45:45)
Zielona Góra – Toruń (47:43)

17 runda: 19 sierpnia 2012 (niedziela)
Tarnów – Zielona Góra (61:28)
Bydgoszcz – Częstochowa (45:45)
Leszno – Rzeszów (53:37)
Gorzów Wielkopolski – Wrocław (57:33)
Gdańsk – Toruń (43:46)

18 runda: 26 sierpnia 2012 (niedziela)
Toruń – Gorzów Wielkopolski (50:40)
Rzeszów – Gdańsk (45:45)
Wrocław – Tarnów (43:47)
Częstochowa – Leszno (50:39)
Zielona Góra – Bydgoszcz (54:36)

 

RUNDA FINAŁOWA

19 runda: 9 września 2012 (niedziela)

Tarnów – Toruń (48:42)

Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski (45:45)

Wrocław – Gdańsk (52:38)

20 runda: 16 września 2012 (niedziela)

Toruń – Tarnów (45:45) *23.09.

Gorzów Wielkopolski – Zielona Góra (56:34)

Gdańsk – Wrocław (50:39)
21 runda: 23 września 2012 (niedziela) – Baraż

Grudziądz – Wrocław (51:39)

22 runda: 7 października 2012 (niedziela)

Baraż-rewanż

Wrocław – Grudziądz (60:30)

Finał I

Gorzów Wielkopolski – Tarnów (47:42) *9.10.

Finał II (14 października 2012)

Tarnów – Gorzów Wielkopolski (51:39)

Mecz o brązowy medal I (14 października 2012)

Toruń – Zielona Góra (50:40)

Mecz o brązowy medal II (21 października 2012)

Zielona Góra – Toruń (49:41)

 

ALLSVENSKAN LEAGUE 2012

1. kolejka: 10 maja
Griparna Nyköping – Gnistorna Malmoe (63:26) *25.05
Masarna Avesta – Rospiggarna Hallstavik (45:45) *30.05.
Ornarna Mariestad – Smederna Eskilstuna (43:47) *30.05

2. kolejka: 17 maja
Gnistorna Malmoe – Ornarna Mariestad (50:40)
Smederna Eskilstuna – Rospiggarna Hallstavik (47:43)
Masarna Avesta – Griparna Nyköping (49:41)

3. kolejka: 24 maja
Griparna Nyköping – Masarna Avesta (45:45)
Rospiggarna Hallstavik – Gnistorna Malmoe (63:26)
Ornarna Mariestad – Smederna Eskilstuna (43:41)

4. kolejka: 31 maja
Smederna Eskilstuna – Gnistorna Malmoe (59:31)
Masarna Avesta – Ornarna Mariestad (38:52)
Rospiggarna Hallstavik – Griparna Nyköping (34:13)

5. kolejka: 7 czerwca
Gnistorna Malmoe – Masarna Avesta (52:38)
Griparna Nyköping – Smederna Eskilstuna (40:49)
Ornarna Mariestad – Rospiggarna Hallstavik (47:43)

6. kolejka: 14 czerwca
Smederna Eskilstuna – Gnistorna Malmoe (45:45)
Griparna Nyköping – Ornarna Mariestad (55:34)
Rospiggarna Hallstavik – Masarna Avesta (49:41)

7. kolejka: 28 czerwca
Gnistorna Malmoe – Rospiggarna Hallstavik (39:51)
Masarna Avesta – Smederna Eskilstuna (48:42)
Ornarna Mariestad – Griparna Nyköping (43:47)

8. kolejka: 5 lipca
Gnistorna Malmoe – Griparna Nyköping (48:42)
Smederna Eskilstuna – Ornarna Mariestad (46:44)
Rospiggarna Hallstavik – Masarna Avesta (47:43)

9. kolejka: 19 lipca
Griparna Nyköping – Masarna Avesta (39:50)
Rospiggarna Hallstavik – Smederna Eskilstuna (54:35)
Ornarna Mariestad – Gnistorna Malmoe (47:43)

10. kolejka: 26 lipca
Gnistorna Malmoe – Rospiggarna Hallstavik (41:49)
Smederna Eskilstuna – Ornarna Mariestad (52:38)
Masarna Avesta – Griparna Nyköping 49:41

11. kolejka: 2 sierpnia
Griparna Nyköping – Rospiggarna Hallstavik (45:45)
Gnistorna Malmoe – Smederna Eskilstuna (44:46)
Ornarna Mariestad – Masarna Avesta (43:47)

12. kolejka: 9 sierpnia
Smederna Eskilstuna – Griparna Nyköping (42:48)
Masarna Avesta – Gnistorna Malmoe (47:43)
Rospiggarna Hallstavik – Ornarna Mariestad (69:21)

13. kolejka: 16 sierpnia
Gnistorna Malmoe – Smederna Eskilstuna (36:54)
Masarna Avesta – Rospiggarna Hallstavik (46:44)
Ornarna Mariestad – Griparna Nyköping (48:39)

14. kolejka: 23 sierpnia
Griparna Nyköping – Ornarna Mariestad (43:47)
Smederna Eskilstuna – Masarna Avesta (41:49)
Rospiggarna Hallstavik – Gnistorna Malmoe (63:27)

 

Półfinały: 30 sierpnia

Rospiggarna Hallstavik - Griparna Nyköping (59:31)

Smederna Eskilstuna – Masarna Avesta (55:35)

 

Półfinały – rewanże: 6 września

Griparna Nyköping - Rospiggarna Hallstavik 31:59

Masarna Avesta – Smederna Eskilstuna 44:46

 

Finał I – 12 października

Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna (45:45)

 

Finał II – 13 października

Smederna Eskilstuna - Rospiggarna Hallstavik (48:42)

 

 

• Wszystkie mecze Allsvenskan League rozgrywane są w czwartki

Opublikowany: 10 stycznia 2012

Created by Fotostube & Medialuk.

Oficjalna strona Mirosława Jabłońskiego