DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI – I LIGA 2011

Runda zasadnicza:

I runda – 3 kwietnia (niedziela) Wybrzeże Gdańsk – START GNIEZNO (37:52)

II runda – 10 kwietnia (niedziela) START GNIEZNO – Orzeł Łódź (50:39)

III runda – 25 kwietnia (poniedziałek) Lokomotiv Daugavpils – START GNIEZNO (54:36)

IV runda – 1 maja (niedziela) START GNIEZNO – Polonia Bydgoszcz  (43:47)

V runda – 8 maja (niedziela) START GNIEZNO – GTŻ Grudziądz (44:46)

VI runda – 22 maja (niedziela) PSŻ Poznań – START GNIEZNO (42:48)

VII runda – 29 maja (niedziela) START GNIEZNO – RKM Rybnik (53:37)

VIII runda – 5 czerwca (niedziela) RKM Rybnik – START GNIEZNO (35:55)

IX runda – 12 czerwca (niedziela) START GNIEZNO – PSŻ Poznań (60:30)

X runda – 19 czerwca (niedziela) GTŻ Grudziądz – START GNIEZNO (40:49)

XI runda – 26 czerwca (niedziela) Polonia Bydgoszcz – START GNIEZNO (57:32)

XII runda – 3 lipca (niedziela) START GNIEZNO – Lokomotiv Daugavpils *mecz przełożony na 10.07. (53:37)

XIII runda – 17 lipca (niedziela) Orzeł Łódź – START GNIEZNO (33:57)

XIV runda – 24 lipca (niedziela) START GNIEZNO – Wybrzeże Gdańsk *mecz przełożony na 31.07. (48:42)

Runda finałowa:

XV runda – 7 sierpnia   (niedziela)   GTŻ Grudziądz – START GNIEZNO *mecz przełożony na 4.09. (46:44)

XVI runda – 14 sierpnia (niedziela)  START GNIEZNO – Polonia Bydgoszcz (51:39)

XVII runda – 21 sierpnia (niedziela)  Wybrzeże Gdańsk – START GNIEZNO (50:40)

XVIII runda – 11 września (niedziela)  START GNIEZNO – Wybrzeże Gdańsk (43:47)

XIX runda – 18 września (niedziela)  START GNIEZNO – GTŻ Grudziądz (55:35)

XX runda – 25 września (niedziela)  Polonia Bydgoszcz – START GNIEZNO (52:38)

I mecz barażowy o awans do Ekstraligi – 2 paździenika (niedziela) START GNIEZNO - Włókniarz Częstochowa (43:47)

II mecz barażowy o awans do Ekstraligi - 16 paździenika (niedziela) Włókniarz Częstochowa – START GNIEZNO  (44:46)

Żużlowa I liga – runda zasadnicza

Drużyna
M
P
+/-
1. Bydgoszcz
14
29
+219
2. Gniezno
14
25
+104
3. Grudziądz
14
25
+120
4. Gdańsk
14
22
+150
5. Daugavpils  
14
13
-9
6. Rybnik
14
11
-94
7. Łódź
14
11
-210
8. Poznań
14
4
-281

Żużlowa I liga – runda finałowa

Drużyna
M
P
+/-
1. Bydgoszcz
12
23
+129
2. Gdańsk
12
14
-5
3. Gniezno  
12
13
+1
4. Grudziądz
12
9
-125

 

SZWECJA – ALLSVENSKAN LEAGUE 2011

I runda – 5 maja GRIPARNA NYKOEPING pauzuje

II runda – 12 maja Ikaros Smederna Eskilstuna – GRIPARNA NYKOEPING (47:42)

III runda – 19 maja GRIPARNA NYKOEPING – Rospiggarna Hallstavik (41:49)

IV runda – 26 maja Avantia Speedway Norrkoeping – GRIPARNA NYKOEPING (39:51)

V runda – 2 czerwca GRIPARNA NYKOEPING – Gnistorna Malmoe (53:37)

VI runda – 9 czerwca Masarna Avesta – GRIPARNA NYKOEPING (48:42)

VII runda – 16 czerwca Ornarna Mariestad – GRIPARNA NYKOEPING *mecz przełożony na 14.07. (47:43)

VIII runda – 23 czerwca GRIPARNA NYKOEPING – Ornarna Mariestad (49:41)

IX runda – 30 czerwca GRIPARNA NYKOEPING – Masarna Avesta (49:41)

X runda – 7 lipca Gnistorna Malmoe – GRIPARNA NYKOEPING (47:43)

XI runda – 21 lipca GRIPARNA NYKOEPING – Avantia Speedway Norrkoeping (45:45)

XII runda – 28 lipca Rospiggarna Hallstavik – GRIPARNA NYKOEPING (62:28)

XIII runda – 4 sierpnia GRIPARNA NYKOEPING – Ikaros Smederna Eskilstuna (42:47)

XIV runda – 11 sierpnia GRIPARNA NYKOEPING pauzuje

* Griparna Nykoeping zajmuje 5. miejsce w tabeli Allsvenskan League i nie awansuje do półfinałów rozgrywek

Półfinały:

25 sierpnia, 1 września

Finały:

8,9 (czwartek, piątek) września

*Wszystkie mecze Allsvenskan League rozgrywane są w czwartki.

Tabela:

Drużyna
M
P
+/-
1. Ornarna Mariestad
12
16
+95
2. Masarna Avesta
12
16
+66
3. Rospiggarna Hallstavik
12
15
+95
4. Ikaros Smederna Eskilstuna
12
12
0
5. Griparna Nykoeping
12
9
-22
6. Gnistorna Malmoe
12
9
-88
7. Avantia Speedway Norrkoeping
12
7
-146

 

DANIA – DEN DANSKE SPEEDWAY LEAGUE 2011

Kwiecień:

29 (piątek) – Outrup – SLANGERUP (52:33)

Maj:

04 (środa) – SLANGERUP – Holsted (43:41)
13 (piątek) – Holstebro – SLANGERUP (48:36)
18 (środa) – SLANGERUP – Vojens (54:30)

Czerwiec:

08 (środa) – SLANGERUP – Outrup (44:39)
22 (środa) – SLANGERUP – Holstebro (43:41)
29 (środa) – Holsted – SLANGERUP (39:45)

Lipiec:

04 (poniedziałek) – Grindsted – SLANGERUP (38:49)

Sierpień:

03 (środa) – Fjelsted – SLANGERUP (38:45)
17 (środa) – SLANGERUP – Esbjerg (54:32)
24 (środa) – Esbjerg – SLANGERUP (49:36)
31 (środa) – SLANGERUP – Grindsted (63:21)

Wrzesień:

14 (środa) – SLANGERUP – Fjelsted (56:30)
21 (środa) – Vojens – SLANGERUP (32:55)

Tabela:

Drużyna
M
P
+/-
1. Slangerup Speedway Klub
14
27
+116
2. Holstebro Speedway Klub
14
25
+77
3. Holsted Speedway Klub
14
20
+67
4. Outrup Speedway Klub
14
19
+17
5. Esbjerg Motorsport
13
13
-47
6. Vojens Speedway Klub
14
13
-83
7. Fjelsted Speedway Klub
14
10
-80
8. Grindsted Speedway Klub
13
7
-105

 

Zawody indywidualne 2011

7 maja – „Master of Speedway” Moorwinkelsdamm (NIEMCY) – II miejsce

21 maja – Turniej Hechtpokal, Teterow (NIEMCY) – III miejsce

4 czerwca – IV Indywidualny Turniej Żużlowy „O Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski” (GNIEZNO) – VIII miejsce

2 września – Turniej Schildburgerpokal, Teterow (NIEMCY) – II miejsce

Opublikowany: 1 maja 2011

Created by Fotostube & Medialuk.

Oficjalna strona Mirosława Jabłońskiego