Kolejnym przedsiębiorstwem, które zdecydowało się wesprzeć Mirosława Jabłońskiego w rozpoczętym w kwietniu sezonie jest firma Tomex.

PPHU Tomex świadczy wysokiej jakości usługi budowlane, specjalizując się w następujących obszarach: tynki maszynowych gipsowe, tynki cementowo-wapienne, posadzki cementowe mixokretem, prace malarskie.

Szczegóły oferty świadczonych usług dostępne są na www.pphutomex.com.pl

Opublikowany: 26 kwietnia 2013 , Aktualności

SORPLEX – firma Elektroinstalacyjna i Hurtownia Elektryczna to jeden z nowych sponsorów Mirosława Jabłońskiego. Przedsiębiorstwo, które zdecydowało się na współpracę z żużlowcem w sezonie 2013 specjalizuje się w obsłudze przemysłu oraz sektora instalacji i budownictwa. Atrakcyjność oferty firmy SORPLEX przejawia się poprzez liberalną politykę cenową – ustaloną do indywidualnych potrzeb Klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej. 

Więcej informacji na www.sorplex.com.pl

Opublikowany: 24 kwietnia 2013 , Aktualności

Kapitalne widowisko i kapitalną jazdę Lwów obejrzeliśmy w Rzeszowie. Biało-zieloni zwyciężyli w spotkaniu IV kolejki ENEA Ekstraligi w stosunku 48:42, co czyni ich niepokonanym dotąd zespołem. Kluczem do sukcesu Włókniarza był równo punktujący zespół. Bardzo pozytywnie zaskoczyli Rune Holta i Rafał Szombierski, którzy zdobyli po 8+2. Czytaj więcej »

Opublikowany: 22 kwietnia 2013 , Aktualności

Created by Fotostube & Medialuk.

Oficjalna strona Mirosława Jabłońskiego